Отключить рекламу

Подпишитесь!


24.12.19
52476 31 Печатать

Встречайте! План проверок ГНС на 2020 год

Согласно п.77.1 НКУ ГНС должна обнародовать на своем официальном веб-сайте План-график документальных плановых проверок до 25 декабря года, предшествующего году, в котором будут проводиться такие документальные плановые проверки.

Наконец сегодня на сайте ГНС появился план проверок на следующий год.

Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" 24.12.2019 (Завантажити)

Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" 24.12.2019 (Завантажити)

Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" 24.12.2019 (Завантажити)

Отключить рекламу
Комментарии
  • Галина
24.12.19 15:01

Спасибо! Каждый день заходила в ожидании и вот появился, наконец

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Виктория
24.12.19 15:17

Галина, вы это серьёзно?

Ответить
    Оценить
  • 23
  • 0
  • Мария
24.12.19 15:17

Фухи....

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Ніна
24.12.19 15:19

План перевірок з постійним щомісячним оновленням.... А хто відповість за те, що  податкові накладні неможливо зареєструвати з учорашнього дня?

Ответить
    Оценить
  • 71
  • 0
  • Бухгалтер
24.12.19 15:23

Ніна, не можна зареєструвати ще з 20 грудня і ніде немає розяснень від державних органів. Влада змінюється, а бардак ще більший.

Ответить
    Оценить
  • 35
  • 0
  • Наталия
24.12.19 19:42

Бухгалтер, уже есть комментарии, что ведутся следственные действия, дадут возможность зарегить все налоговые(((

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Ніна
25.12.19 09:49

Наталия, щось мало віриться, робочих днів всього 27 і 28, можливо 31 . як останній день місяця, але не факт, що саме в ці дні відкриють реєстрацію. Коротше, у когось новорічні вихідні, а у нас реєстрація податкових.

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • Мария
24.12.19 15:38

Бухгалтер, 20 декабря каким то чудом порегились, а вот которые отправляла 21 декабря и вчера в состоянии комы

Ответить
    Оценить
  • 19
  • 2
  • Станис
24.12.19 15:30

Спасибо.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Станис
24.12.19 15:34

Неможливо зареєструвати жодної податкової накладної, у ДПС відповідають (або морозяться), що не бачать їх у системі. Гадаю, це просто задумано так.

Ответить
    Оценить
  • 41
  • 1
  • Ксюша
24.12.19 16:42

Станис, Их цинизм просто убивает.  Но они советуют отправлять хотя не одна налоговая к ним даже не доходит. 

Ответить
    Оценить
  • 20
  • 0
  • Светлана
24.12.19 15:54

Станис, якби це був тільки Ваш випадок, то можна б було і повірити. Але виходить так, що "не бачать"  ПН у системі з 21 грудня у всієї країни. А так не буває... Бюджет пустий, ось що, наповнюють будь-як, за наш з Вами рахунок.

Ответить
    Оценить
  • 23
  • 0
  • Бухгалтер
24.12.19 15:53

Ну новый год, надо баблишка собрать, ничего не поменялось.

Ответить
    Оценить
  • 34
  • 0
  • 123
24.12.19 15:53

І кабінет не працює-реєстр не доступний

Ответить
    Оценить
  • 25
  • 0
  • Елена
24.12.19 16:06

Не, ну что это такое? Почем не регистрируются налоговые? Сволочи! Висят все, блин... Завтра выходной, а дальше -штраф? 

Ответить
    Оценить
  • 19
  • 0
  • Алина
24.12.19 16:26

Елена еще три дня.
А вот если нет....Ну надо идти под ДФС видимо всей стране...иначе не дойдет. По одиночке они нас будут штрафовать. а так нужен резонанс

Ответить
    Оценить
  • 27
  • 0
  • Tata
24.12.19 18:15

Алина,Очень согласна. Надо идти не только под ДФС, но и под Офис Президента. Когда идем?

Ответить
    Оценить
  • 10
  • 0
  • Дуже злий бух
24.12.19 16:39

Не можу зрозуміти. Через Me.Doc відправити запит на отримання витягів неможливо, не підписується ключами! Грішила на програму, але не підписує тільки запити і повідомлення. Документи підписуються без проблем, навіть кудись відправляються. Що це? Чи це Me.Doc, чи "улюблена" ДПС?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Светлана
24.12.19 16:47

Дуже злий бух, у мене запити підписуються без проблем і навіть кудись відправляються.. Проблема в тому, що на ці запити "Нові повідомлення відсутні" з учорашнього дня.

Ответить
    Оценить
  • 21
  • 1
  • злой клоун
24.12.19 17:32

Державне бюро розслідувань Києва спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС України, Департаментом стратегічних розробок Національної поліції України та Службою безпеки України викрили протиправну схему незаконного втручання до інформаційної бази даних ДПС України.
Зловмисники вносили недостовірну інформацію та перекручували податкову звітність. Далі незаконні конвертаційні групи створювали штучний податковий кредит та крали гроші в держави. Причому мова йде про мільярди, які не надійшли до бюджету України.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/347691-podatkovi_hakeri_vikrito_shemu_vtruchannja_v_informatsijnu_bazu_dps

Ответить
    Оценить
  • 15
  • 0
  • злой клоун
24.12.19 17:34

говорят что сервера изьяли ..

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Ксюша
24.12.19 18:06

злой клоун, возможно.  Только почему налоговая молчит и нигде нет информации что проблемма. Вряд ли кого-то посадят . А нам геморроя и сюрприз, если не заработает к четвергу, под новый год будет.

Ответить
    Оценить
  • 32
  • 0
  • Ніна
24.12.19 17:59

злой клоун, Невідомо наскільки це все затягнеться. І,судячи з того, що ніяких повідомлень ДПС нема,у них все працює, вкрадені дні  для реєстрації хоча б за рахунок вихідних, ніхто не збирається повертати.

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • Наталія
24.12.19 17:47

То ли еще будет. С их стремлением все диджитализировать. Надо же срочно отменить бумажные трудовые книжки, чтоб когда нибудь в результате такой же "протиправної схеми незаконного втручання до інформаційної бази даних" миллионы украинцев остались без стажа и, как следствие, без пенсии

Ответить
    Оценить
  • 69
  • 2
  • злой клоун
24.12.19 17:59

Наталія,
Страна в смартфоне.  ага.

Ответить
    Оценить
  • 34
  • 0
  • Сергій
24.12.19 21:13

І шукаєш, коли перевірять твоїх попередніх роботодавців...

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • марина
26.12.19 08:59

добрій день.подскажите как искать предприятие в списке проверки?

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 1
  • Оксана
26.12.19 10:00

марина, Ctrl+F, у віконечку прописуєте код ЄДРПОУ. Або в файлі зробити фільтр і так само по коду ЄДРПОУ шукати. Бажаю себе не знайти!

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • немо
26.12.19 09:57

марина,  скачать файл  в Екселе  и искать  себя  по ЕДРПОУ

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Яна
26.12.19 09:52

ctrl+F

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аліна
29.01.20 11:39

Підкажіть, будь ласка, якщо ми в плані перевірок в липні 2020 року, за який період, на вашу думку, може бути перевірка? за 2016-2018, чи 2017-2019?

Ответить