Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.02.20
35972 28 Печатать

Встречайте! Первое обновление плана проверок ГНС!

Фискалы продолжают следовать традициям прошлых лет: регулярно обновлять план проверок.

Сегодня обнародован обновленный Раздел I плана-графика "Документальные плановые проверки налогоплательщиков - юридических лиц" и Раздел II плана-графика "Документальные плановые проверки финансовых учреждений, постоянных представительств и представительств нерезидентов" с учетом корректировки (февраль 2020 года) 12.02.2020 (Скачать )

Другие разделы плана проверок пока оставлены без изменений. 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Тетяна
12.02.20 12:43

В світлі останніх новин це вже не така страшна

Ответить
  • Юра Г.
12.02.20 15:22

Тетяна,скорее веселая.

Ответить
  • Ігор
12.02.20 13:05

Так їм дозволили раз на квартал. Знов цій корупції закон не писан? І вони слідкують за виконанням законів іншими?

Ответить
  • Ігор
12.02.20 13:55

Для Зерошенко рішення про зміну керівництва Офісом - це не зміна курсу. Курсу немає. Зерошенко знаходиться в системі координат, заданої ще порошенко, і намагається бути ефективним в рамках системи, яку той створив, і в якій він не розібрався. Але прихід Єрмака дає чергову надію, що новий політичний курс буде визначений.Втім, ми побачимо все дуже швидко. Якщо Єрмак не буде спочивати на лаврах, а почне вибудовувати аналітичну роботу, будувати інституції та виробляти системні кадрові призначення, то це буде очевидно з самого початку. Якщо буде продовження ручного управління - значить, перезавантаження не змінить якості влади.Президент не обриває відносин з коломойським. Єрмак вже налагодив контакти з олігархом, та й Шефір залишається поруч з президентом. Єрмак налагодив при цьому такі ж комфортні відносини і з ахметовим, і з пінчуком, і з багатьма іншими.

Ответить
  • Утомленная солнцем
14.02.20 23:41

Ігор, читаю Ваші коментарі, кожного разу виникають дуже різні відчуття... А от Ваше "Зерошенко" взагалі якось дратує. Цікаво чи тільки мене?

Ответить
  • Елена
13.02.20 12:01

Ігор, не забудьте Рассею и Козака

Ответить
  • @@@
13.02.20 11:09

Ігор, на ермака надежды ноль

Ответить
  • Ольга
13.02.20 10:38

Ігор, ручного управления сша- нужно добавить хрен на редьку менять -не хренвремя терять

Ответить
  • Наталья
12.02.20 13:42

Ігор,це передбачено у законопроекті № 1210. Він ще не підписаний Президентом, тож поки що ці норми не діють!

Ответить
  • Ігор
12.02.20 13:53

Наталья, згоден, але корупція могла б і почекати 1 - 2 місяці.

Ответить
  • Наталья
13.02.20 13:36

Ігор,до речі, цікаво, що поки, навіть, у рамки проекту 1210 вони вкладаються. Бо ж дозволять вносити зміни у план-графік 1 раз у першому кварталі поточного року та 1 раз - у другому!

Ответить
  • Ксюша
12.02.20 13:07

 А у нас точно выборы были ?

Ответить
  • Мария
12.02.20 13:24

Никогда такого не было, и вот опять))))

Ответить
  • сВІТЛАНА
12.02.20 13:59

Подозрительно много сельхозпредприятий-хотят всех так обложить со всех сторон, чтобы никто не хотел на земле работать?

Ответить
  • економіст
13.02.20 09:29

сВІТЛАНА,Ще закон про ринок землі не прийняли .а вже олігаргічна влада розгорнула війну проти дрібних фермерів.Щоб позбавити їх землі вони вирішили зробити дрібних фермерів банкрутами. Для цього була недавно прийнята постанова №1165 згідно котрої дрібним фермерам безперешкодно блокуються податкові накладні(ПН) .Якщо на початку системи блокування до 500 тис грн реалізації в місяць ,ПН не блокувались ,то пізніше цю межу зменшили до 50тис грн І ось 1165 постановою практично блокують з першої гривні .бо не для блокування виставили умову, щоб в попередньому місяці було сплачено не менше 50тис грн ПДВ.Уникнути блокування можуть тільки с-г підприємства в котрих більше 200га землі. Але я думаю що це тільки початок ,відберуть землю в дрібних(до 200га )візьмуться і за крупніших

Ответить
  • Елена
13.02.20 12:03

економіст, у крупніших не відберуть, бо ВОНИ -це і є *крупніші* 

Ответить
  • Елена
13.02.20 00:43

сВІТЛАНА, они не хотят, чтобы селяне землю купили

Ответить
  • Н
12.02.20 16:29

сВІТЛАНА, Как Вы правы(((, только цель немного другая у них сейчас - сделать все чтобы с/х предприятия не смогли покупать землю, поэтому сейчас у  таких предприятий будет самая сложная полоса препятствий((((( Чем больше нас задушат, тем больше им достанется(

Ответить
  • ксп
12.02.20 18:05

Н,ви не праві це  пееревірятимуть невеликі фермерські господарства які йй так невзмозі купувати землю. Спправа в тому. що в мілких аграріїв на кінеці року, або наа його  початок  мало зостається обігових  коштів.Коли була пільга по ПДВ то коштів залишалось щоб якось дотягнути до  нового врожаю  й платити за цей перід ррегулярно зарплату праціввникам. А тепер  доводиться  позичати

Ответить
  • МЛВ
12.02.20 14:01

А как быстро найти своё предприятие по коду?

Ответить
  • Злата
13.02.20 08:11

МЛВ, в колонке где стоит ЕДРПОУ предприятия нажимаете CTRL F. Выскакивает поисковое окошко. В нем прописываете Ваше ЕДРПОУ. 

Ответить
  • СержК
12.02.20 14:16

МЛВ, в данном случае как раз лучше - не найти...

Ответить
  • Ігор
12.02.20 14:11

МЛВ, Ctrl+F

Ответить
  • Александр
13.02.20 08:04

Обновлённая, реформированная налоговая служба (со слов товарища Верланова) выстраивает партнёрские отношения с бизнесом!?
П.С. И в каком месте тут смеяться?

Ответить
  • економіст
13.02.20 09:34

Всі теперішні керівники котрі опікуються податками -юристи .тому від них не варто чекати дійсної податкової реформи.Всі їх зусилля направленні щоб посилити контроль за бізнесом .та посилення покарань.

Ответить
  • Маша
13.02.20 09:50

Капец! В предыдущем варианте предприятие стояло в плане на ноябрь, сегодня вдруг в феврале! 

Ответить
  • Елена
16.02.20 21:58

Маша,им быстро деньги нужны.

Ответить