Чат 911

Получайте
новости почтой!

Комментарии
  • Татьяна
23.04.20 09:46

Согласно порядку, декларирование изменений розничных цен вводится в случае увеличения цены, по сравнению с ценой на дату вступления в силу этого постановления или предварительно задекларированной цены.
А почему с даты принятие этого постановления, а не с даты ввода карантина 12.03.2020?
Цены уже выросли =гречка уже 45грн.
Лимоны=120грн
Чеснок =120грн
Сахар был 13,50, сейчас=17грн.
Думаю они будут думать до 11.05.2020.

Ответить
  • Наталья
23.04.20 10:58

Да, пока вступит в силу, карантин закончится. Хотели, как лучше, а получилось, как всегда. Это и о правительстве, и о нас, таких наивных, год тому назад.

Ответить
  • Українка
29.04.20 15:12

Наталья,ви-це хто, не смію питати????

Ответить
  • Наталья
23.04.20 11:00

Татьяна, не с даты принятия, а с даты опубликования .

Ответить
  • Ігор
23.04.20 12:23

Дякую тобі товариш Петя за наше щасливе дитинство та твою турботу, за героїчні кроки по розвантаженню 103т. "Таміфлю" з літака "Мрія", за закінчену війну протягом лічених годин, за відрубані руки свинарчуків та єрмаків, за скрутки верланова-шмигаля у 5 мільярдів/міс., за відповідальних по кожній області олігархів, ... .

Ответить
  • Галина
23.04.20 14:30

Ігор, Опять Петя? Может Вова уже? Сколько можно??? Или руку зажало?

Ответить
  • Ігор
23.04.20 15:09

Галина, який Вова?

Ответить
  • Ігор
23.04.20 12:41

Молодий піп, тільки закінчив навчання, приходить до церкви. 


Йому піп говорить: 


- Іди читай проповідь! 


Той йде, боїться, в перший раз все-ж таки ... 


Інший поп його пожалів і каже: 


- Сину мій, сходи за вівтар, остаканься, і сміливо йди читати, все вийде. 


З ранку прокидається - голова квадратна, весь перекошений, перегаром несе ... 


Підходить до попа: 


- Святий отець, ну, як я вчора відчитав? 


- Ну в загалі-то нічого, але були деякі неточності ... 


- Ви хоч скажіть які, щоб я не повторювався ... 


1. я сказав остаканітись, аж ніяк не ографінетись; 


2. до вівтаря виходять на двох ногах, замість чотирьох з криками: «йду вже мать вашу»; 


3. рясу в труси не заправляйте; 


4. кадилом махають вперед-назад, а не над головою;


5. парафіянки НЕ дівки …; 


6. Христа розіп'яли євреї, а не менти; 


7. у священному писання крім Божої Матері ніякої іншої не згадується; 


8. потрібно говорити не «пі*дець вам грішники», а «Господь вам все пробачить»; 


9. було 12 апостолів, а не хренова дюжина геїв; 


10. по закінченню служби треба відпускати з миром, а не посилати на х…; 


11. молитва закінчується словом «Амінь», а не словами «все, розходимося на хрен»

Ответить
  • Мария
23.04.20 12:44

https://www.dsnews.ua/economics/kabmin-vvel-gosregulirovanie-tsen-dokument--22042020135300 здесь проект постанови и что и как делать

Ответить
  • Валентина
23.04.20 12:57

Забыли урегулировать цены на зерно и кормовые!!! 

Ответить
  • Вадим
23.04.20 19:45

все с полок пропадет, а появится на черном рынке втридорога.

Ответить
  • Шурик
24.04.20 04:22

1. Газ
2. Бензин
3. Торты Рашен
Сами же правители десятки лет вдалбливали эту пургу. Как до списка, так и забыли свою же пропаганду.
4. Земля. 

Ответить
  • ***
24.04.20 12:10

Тушки курей,а так за порезанное по частям можно ломити скільки заманеться! Вот сволочі за кого ви нас маєте! Яка вас мати родила, а краще б не родила!

Ответить
  • Ника
18.05.20 12:08

купите тушку и порежьте сами, в чем проблема?

Ответить
  • *
24.04.20 12:29

Главное "вовремя" принять и потом погромче на весь мир отчитаться, что мы же  заботились, переживали.

Ответить