Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


18.09.20
17203 11 Печатать

Оприлюднено плани перевірок Фонду соцстраху на ІV квартал 2020 року

Регіональні управління Фонду соцстраху оприлюднили плани-графіки проведення документальних планових перевірок страхувальників на ІV квартал 2020 року.

Зауважимо, що проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду було відновлено з березня 2019 року.  Прицьому на веб-порталах Фонду в областях та місті Києві контролери повинні були  розміщуювати квартальні плани-графіки перевірок. 

Таким чином, станом на 18 вересня регіональні управління Фонду соцстраху оприлюднили плани-графіки проведення документальних планових перевірок страхувальників на ІV квартал 2020 року.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Елена
18.09.20 08:17

а как же карантин


Ответить
  • Валентина
18.09.20 08:29

Елена, им карантин не указ, зато к себе ( в
 Киеве , правобережное отделение ) не пускают, поставили коробку перед закрытой дверью для документов.

Ответить
  • Анна
18.09.20 09:07

Валентина, у нас даже коробки не поставили.... пишем письма по городу...

Ответить
  • мытарь
18.09.20 08:45

А когда же остальные "оприлюднять" ?

Ответить
  • Валерий
18.09.20 10:31

Вот как придумаю, сколько им денег на Новый год нужно, так и опубликуют

Ответить
  • а у нас
18.09.20 12:08

краще б перевіряли лікарні і бюджетні заклади (освіта, культура, здрав, адмін)- скільки "липових" лікарняних є! На реально працюючих підприємствах лікарняні добре контролюються. А із заявками коли приходиш - неначе під церкву з протягнутою рукою: "Подайте, Христа ради!". Ще й як подивляться, типу, чого тут вештаєтеся, працювати заважаєте! Та ми у вас нічого зайвого не просимо - віддайте назад ті податки, що ми з власної кишені заплатили! Цікаво, а де кошти діваються? Ми, наприклад, забираємо десь відсотків 45-45 тих коштів, які сплачуємо до ФСС. А підприємство у нас - великий платник податків. А малі підприємства часто-густо взагалі не користуються "послугами" ФСС - простіше "закрити" як робочі дні, ніж рахувати лікарняні, а потім чекати на перевірку.

Ответить
  • Светлана
18.09.20 13:16

а у нас, это точно.Школа только началась,а учителя уже уходят на больничный.

Ответить
  • Наталья
18.09.20 14:02

Больничные листы должны рассчитываться и оплачиваться самим Фондом без участия предприятия. Все исходные данные имеются, в чем проблема?

Ответить
  • Владимир
21.09.20 08:15

Наталья, не все данные но почти все...

Ответить
  • Анна
18.09.20 15:44

Наталья, а кого они будут проверять?))))

Ответить