Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


20.05.21
7876 16 Печатать

Головного податківця країни призначено Міністром економіки

Як відомо, 18 травня Рада схвалила звільнення міністрів розвитку економіки, інфраструктури та охорони здоровья.

Сьогодні, на черговому засіданні Верховної Ради, керівника ДПС Олексія Любченко призначено Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економіки України.

Представники депутатських фракцій і груп дали позитивну оцінку роботі Олексія Любченка на посаді Голови Державної податкової служби та висловили підтримку на його призначення на нову посаду.

Також було призначено Віктора Ляшка, головного державного санітарного лікаря України, Міністром охорони здоров`я. Під час свого виступу, Ляшко зазначив, що пріоритетом для нього у роботі є подолання коронавірусної хвороби.

Міністром інфраструктури призначено Олександра Кубракова.

Нові члени Кабінету міністрів склали присягу у Верховній Раді.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Світлана
20.05.21 13:39

Оце вже все, приплили. Тепер бізнесу капець!

Ответить
  • Ірина
20.05.21 13:53

Кинула  щуку в воду

Ответить
  • Александр
20.05.21 14:43

Ждем 5% нагрузку на дыхание воздухом?

Ответить
  • Оксана
20.05.21 14:45

А що, їм можна суміщати посади?

Ответить
  • Татьяна
20.05.21 14:48

Всех "поздравляю" с назначением Виктора Ляшка. Реформа Супрун опять наберёт обороты.

Ответить
  • Світлана
21.05.21 12:45

Татьяна, ви  трохи попутали.  Ляшка назначили в министерство в декабре 2019,  а Супрун убрали в августе. 

Ответить
  • Андрій
20.05.21 14:56

А що, він так сильно себе в ДПС проявив?

Ответить
  • Олена
21.05.21 10:14

Андрій, А как же!!!!   поступления от ндс взлетели до небес!

Ответить
  • Екатерина
20.05.21 15:00

Ні їм просто не можна довго на одному місці працювати бо"спалять"

Ответить
  • Сергій
20.05.21 15:25

ну все - 3,14зда рулю....

Ответить
  • Михаил
20.05.21 16:25

Прям стопами АзИрова поплыло.

Ответить
  • Фунт
21.05.21 08:35

Очень правильное назначение!
Смог своему сыну в 18-ть лет обеспечить квартиру и машину на 300 тыс. у.е.  - значит сможет помочь и преЗеденту !

Ответить
  • Александр
21.05.21 09:50

Не знаю як там в податкових справи, а от в особистому кабінеті підприємця такого бардака не було ще як за керівництва даного чиновника.

Ответить
  • Светлана
21.05.21 11:16

Сдачу отчетов "наладил" можно двигаться дальше.

Ответить
  • Елена
21.05.21 12:03

Хорошо вылизывал... язык был мягким

Ответить
  • Ігор
21.05.21 15:43

Корупціонери завжди в ціні!!! 

Ответить