Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


02.06.21
12084 6 Печатать

Як буде працювати е-лікарняний

З 01 червня 2021 року заплановане поетапне впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року № 323.

При цьому варто відмітити, що Електронний реєстр листків непрацездатності вже існує протягом року на порталі Пенсійного фонду України, де роботодавці та працівники можуть зареєструватися та почати поступовий перехід на ведення електронних документів, зокрема, електронних листків непрацездатності або електронних трудових книжок.

Порядок регламентує механізм організації ведення Реєстру. Зокрема, передбачається, що обов’язок формувати та вести Реєстр покладено на Пенсійний фонд України, який володіє інформацією, що міститься в ньому. Водночас коло суб’єктів, які будуть обмінюватися (наповнювати Реєстр) інформацією, значно ширше і до них належить також Національна Служба здоров’я України та Фонд соціального страхування України.

Стандартний алгоритм для формування електронного листка непрацездатності є наступний:

– працівник звертається для медичного огляду до лікаря;

– лікар встановлює факт непрацездатності та формує електронний медичний висновок у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;

– інформацію про тимчасову втрату працездатності автоматично на підставі медичного висновку вноситься до Реєстру;

– у Реєстрі відповідна інформація отримує унікальний номер (єдиний реєстраційний), що фактично і є створенням електронного листка непрацездатності.

Саме такий, зареєстрований у Реєстрі за єдиним реєстраційним номером, листок непрацездатності є підставою для звільнення від виконання роботи, оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Інформація про непрацездатність буде доступна працівнику та роботодавцю через їхні електронні кабінети на порталі Пенсійного фонду України та особі, що засвідчила тимчасову непрацездатність (лікарю) через електронну систему охорону здоров’я. А тому роздруковувати електронний листок непрацездатності працівнику не потрібно, адже всі необхідні відомості будуть доступні і для роботодавця.

Однак за необхідності працівник або роботодавець може отримати листок непрацездатності у вигляді витягу або в електронній формі з сайту Пенсійного фонду України (у тому випадку потрібно бути зареєстрованим на сайті Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису) або у письмовій формі в територіальних органах Фонду.

По материалам ГУ ПФУ в Тернопільській області
Комментарии
  • Олена
02.06.21 16:38

А на семинаре Моисеенко рассказівала, что оплатить е-больничній можно только по бумажному витягу  и взять его может только сам больной. а работодатель может только посмотреть сам факт наличия єтого больничного

Ответить
  • Светлана
08.06.21 12:00

Олена, да, я уже разочаровалась в этих семинарах.
Деньги соберут, а за содержание никто не отвечает.

Ответить
  • Ната
02.06.21 20:31

Олена, Моисеенко часто озвучивает свои фантазии и выдает их за высококвалифицированные консультации.

Ответить
  • Светлана
02.06.21 18:17

Олена, у работника ЕСТЬ ПРАВО предоставить больничный в течении 12 месяцев на оплату. И комиссию по социальному страхованию никто не отменял, она должна рассмотреть документ и принять решение, оплачивать или нет. Поэтому больничный это теперь головная боль работника. 

Ответить
  • Светлана
02.06.21 18:14

Олена, правильно сказала. С какой стати бухгалтер должен выискивать чьи-то больничные? 

Ответить
  • *
03.06.21 09:46

Работник ИММЕТ ПРАВО, а не работодатель обязан. Это разные вещи. Если работник открыл больничный, это не значит, что он не пришел на работу. Но Е-больничный это очередной способ шантажировать бизнес. ПОТОМУ ЧТО. Открыть больничный, что электронный, что бумажный, означает простой звонок знакомому семейному врачу. И липовым больничным электронный реестр никак не препятствует. Зато 80% больничных в малом бизнесе просто опускалось в корзину. Особенно простудных до 5 дней. Логичнее и дешевле было платить за это время просто зарплату. Если все больничные надо будет проводить, возрастет нагрузка на бюджет. Чем ее компенсировать? Правильно. Напустить охрану труда и ГФС штрафовать за "нарушение прав" работника и убирать из затрат зарплату, начисленноу за период/вместо больничного. И кому выгоден этот Е-больничный? Точно не бизнесу, и не работнику. 

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
64636 143
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти