Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


08.08.22
7664 0 Печатать

Найголовніші події минулого тижня

Доброго ранку, шановні читачі порталу Бухгалтер 911!

Закінчуються терміни подання квартальної звітності. Зараз у вас багато роботи, та ви не завжди встигаєте стежити за бухгалтерськими подіями. Щоб ви не пропустили нічого важливого, ми нагадаємо вам про головні події першого тижня серпня. 

Отже, основна подія минулого тижня - це затвердження нової форми об'єднаного звіту. У бухгалтерів завжди багато запитань щодо її заповнення, а звістка про нову форму зовсім обурила. Але не варто хвилюватся, ми ще не раз повернемося до заповнення нової форми і у наших читачів зникнуть проблеми з її заповненням. Що саме змінилося в об'єднаному звіті, читайте у нашому матеріалі Мінфін оновив форму об'єднаного звіту

Ше одна важлива новина, але поки що це плани влади. Стосується це всіх імпортерів, яким доведеться платити додатковий збір. Про це у матеріалі Імпортні товари подорожчають: Уряд планує впровадити додатковий збір.

Ми всі розуміємо, що наповнення бюджету - це важлива складова у досягненні перемоги. При цьому голова податковго комітету Данило Гетманцев розповів, що вже зараз вдалося збільшити надходження до бюджету майже на 50% від запланованих. За рахунок чого це стало можливим, читайте тут. 

При цьому, у Зеленського не виключають, що податки все ж таки доведеться підвищити. Чому - читайте за посиланням

Питання ПДВ у період воєнного стану не перестають хвилювати бухгалтерів. Минулого тижня податківці пояснили, коли можна зменшити зобов‘язання за РК, складеними з 24 лютого по 27 травня, якщо покупець перейшов на спецЄП. Якщо у Вас саме така ситуація, то Вам стане у нагоді ця стаття

Ще одна болісна тема - це курси валют. Нацбанк посилив контроль за валюто - обмінними операціями. Про що мова, ви дізнаєтесь за посиланням. Також вас зацікавить матеріал Як заборона табло в обмінниках вплине на курс валют.

Хочемо розповісти вам ще про новину від Міністерства охорони здоров'я. Начебто, це не бухгалтерське питання, але стосується це всіх громадян. Мова йде про карантинні обмеження через COVID-19. Про це у нашому матеріалі В Україні можуть повернути карантинні обмеження: у МОЗ розповіли коли.

І наостанок, із цікавого. Понад 25 тисяч українців отримали 6500 гривень за "єПідтримкою" безпідставно. Як це могло трапитися - читайте тут

Ми розповіли вам лише про головні події. Більше новин ви знайдете у нас на сайті

Діліться новинами з вашими колегами та друзями, щоб вони також залишалися в курсі бухгалтерського життя. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям