Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.12.22
1118 1 Печатать

Рада хоче звільнити низку товарів від ввізного мита на період війни

З метою додаткової підтримки вітчизняної промисловості та бізнесу під час  воєнного стану у Верховній Раді запропонували звільнити від мита ввезення певних товарів. Відповідний законопроєкт можна знайти за № 8299.  

Законопроєктом пропонується установити, що тимчасово, у період дії правового режиму воєнного стану, звільняються від оподаткування ввізним митом обладнання та комплектуючі, що ввозяться на митну територію України в митному режимі імпорту та класифікуються за певними товарними кодами, за умови, що зазначене обладнання та комплектуючі:

♦ ввозяться на митну територію України підприємствами виключно для власного виробництва на території України без права відчуження, передання в оренду, лізинг чи інше право користування третім особам на будь-яких умовах раніше п’яти років з дати їх ввезення на митну територію України;

♦ не мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом та/або державою-агресором щодо України згідно із законодавством, та/або не ввозяться з території держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом;

Окрім того, законопроект передбачає звільнення від оподаткування ввізним митом обладнання, механізмів, приладів, запасних частин, витратних матеріалів, реактивів, зразків, навчальної літератури, що ввозяться в Україну державними та комунальними закладами професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти для забезпечення власної освітньої діяльності.

Рубрика:
Комментарии
  • Алла
29.12.22 12:37

Так вони ж і звільнити не вміють. В листопаді звільнили частину електротоварів. До цих пір ніхто не може розтлумачити, що звільнили, а що ні.

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лілія Закордонна допомога біженцям. Не задекларував — штраф 40 тис. грн або тюрма...
29612 19
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям