Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.02.23
6147 17 Печатать

Бізнес протестує проти свавілля ДПС

Данило Гетманцев, голова Податкового комітету ВРУ, розповів, що небайдужі громадяни встановили під будівлею ДПС України прекрасну білу палатку, в якій роздають листівки про корупціонерів.

Д. Гетманцев приєднується до акції та нагадує, що на телефон +380503565541 він постійно приймає будь-які звернення щодо фактів корупції в податковій, митниці, фінансовому комітеті ВР та інших органах, а особливо на енергетичних торгах та продажу лісу незалежно від того, які посади займають відомі вам корупціонери.

Нардеп гарантує анонімність.

По материалам Данило Гетманцев, голова Податкового комітету ВРУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Сомневающийся Sкептиk
28.02.23 08:06

"Д. Гетманцев приєднується до акції..."

Ответить
  • Ольга
06.03.23 10:23

Сомневающийся Sкептиk,

Ответить
  • ***
28.02.23 12:03

ДЕ РЕЗУЛЬТАТИ ПО ОБШУКАМ 1 ЛЮТОГО?
"Шукали не ті, не там " і головне без дозволу Гетманцева.
Запротокольовані результати обшуків та пачки грошей в кабінеті ЦЕ ЩО? А таки відмазав Оксану, бо боїться що здасть усіх.
 А зараз анонімки збирають якими підітруться або тих хто скаржиться знищуть.

Ответить
  • Фунт
28.02.23 08:19

«Д. Гетманцев приєднується до акції…»


Проффесор понял, что, если он хочет сохранить депутатский мандат и дальше возглавлять комитет, у него просто нет другого выхода, кроме, как присоединиться и по возможности  возглавить протест !


Я думаю, что если рядом поставить зелёную палатку и там раздавать листовки про коррупцию самого Гетманцева, его декларацию с сотнями тысяч наличной валюты и последние разведданые про его шефа - агента ФСБ Сивковича, то там выстроится многокилометровая очередь !


П.С. Читайте "Хто мав керувати Україною, якби впав Київ" ("УП" 28.02.23)

Ответить
  • Vassil
28.02.23 09:16

Урод

Ответить
  • Надежда
28.02.23 09:39

"Обскубані гуси" план по податкам за січень-лютий вже виконали? 
Чи мета Гетьманцева щоб голову на колоду під сокиру самі поклали?
Безкарна сволота при владі.

Ответить
  • Світлана
28.02.23 09:44

Скорочення видатків можливе за рахунок оптимізації державних органів (найчисельніший орган громадського порядку – Державна податкова служба) за допомогою технологій і цифрових рішень.

Ответить
  • Галина
28.02.23 10:05

Геть з Ради.Він приєднується.Піявка.

Ответить
  • Марина
28.02.23 10:58

Як цинічно!Просто немає пристойних слів...

Ответить
  • Наталия
28.02.23 11:04

Друзі!!! Будь ласка, дайте у кого є контакти юриста для позову в суд на розблок податкової накладної, м.Київ. Дякую!

Ответить
  • Вероника
28.02.23 11:36

"Якщо ми не можемо подолати корупцію, то ми її возглавим" Д.Гетманцев

Ответить
  • Оля
28.02.23 11:41

а

Ответить
  • Оля
28.02.23 11:47

листівка хороша по суті, але багато граматичних помилок, що псує враження

Ответить
  • Антонина
01.03.23 09:48

Странно все, очень странно. Последнее время Гетьманцев, чуть ли не ежедневно встречается и ведет прямые диалоги с "бизнесом" и он ("бизнес") просто в восхищении! Что случилось? Что этому "бизнесу" неймется?

Ответить
  • nadiia
01.03.23 15:03

яка ГИДОТА- знущається + насміхається  над   підприємництвом - чи є перспектива  в нашої країни , коли  подібна гидота керує??

Ответить
  • Злий бух 2
06.03.23 09:23

nadiia, ну гірше не стало ж

Ответить
  • ХХХХХХХХХ
06.03.23 09:21

в сенсі?? президент же сказав за останній місяць кілька разів на всіх можливих важливих площадках  -корупція в Україні подолана! 
Це що  -президент не в курсі? Чи його (президента) ставленик пан Данило підставляє президента, визнаючи корупцію?

Ответить