Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


06.06.23
1553 0 Печатать

Діє новий порядок надання відомостей з Єдиного держреєстру

02 червня 2023 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 05 травня 2023 року № 1692/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» .

Пунктом 1 Наказу № 1692/5 затверджено:

1) Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

2) зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України.

Наказ Міністерства юстиції України від 10 червня 2016 року № 1657/5 про затвердження Порядку надання відомостей з ЄДР визнано таким, що втратив чинність.

Відповідно до пункту 3 Наказу № 1692/5, до доопрацювання програмного забезпечення ЄДР надання відомостей з цього реєстру буде здійснюватися у такому порядку:

– формування запитів на отримання відомостей з ЄДР здійснюється програмним забезпеченням вказаного реєстру без їх друку і проставлення підпису особами, що звернулися за отриманням таких відомостей;

– запити на отримання документів, що містяться в реєстраційній справі громадського формування, відомості про яке містяться виключно в Єдиному реєстрі громадських формувань чи в Реєстрі громадських об’єднань, подаються в довільній формі з обов’язковим зазначенням відомостей, передбачених Порядком № 1692/5, з проставленням підпису особами, що звернулися за отриманням таких відомостей;

– надання відомостей з ЄДР здійснюється за допомогою діючого програмного забезпечення вказаного реєстру;

– надання документів, що містяться в реєстраційній справі юридичної особи, фізичної особи – підприємця чи громадського формування, що не має статусу юридичної особи, в паперовій формі, здійснюється без виготовлення їх сканованих копій та долучення до відповідної реєстраційної справи в електронній формі.

До наповнення ЄДР відомостями, що містяться в Єдиному реєстрі громадських формувань та Реєстрі громадських об’єднань:

– надання відомостей з ЄДР здійснюється щодо громадських формувань, що мають статус юридичної особи, відомості про які містяться в цьому реєстрі, в обсязі, передбаченому чинним програмним забезпеченням;

– відомості щодо громадських формувань в обсязі, передбаченому чинним програмним забезпеченням Єдиного реєстру громадських формувань та Реєстру громадських об’єднань, надаються шляхом оприлюднення у формі відкритих даних та безоплатного доступу через вебсайт.

По материалам Нотаріальна палата України

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям