Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.05.24
569 0 Печатать

Змінено облік сумнівних боргів держпідприємств

Мінфін: Уряд удосконалив процедуру погодження облікових політик суб'єктів державного сектору економіки в частині формування (створення) резерву сумнівних боргів (очікуваних кредитних збитків).

24 травня Кабмін з метою реалізації норм Закону України від 22.02.2024 р. № 3587-ІХ  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління» прийняв рішення «Про деякі питання облікових політик суб’єктів господарювання державного сектору економіки» щодо затвердження порядку, за яким Мінфін буде погоджувати в межах облікових політик підприємств державного сектору економіки, що є суб’єктами природних монополій, або плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень:

  • визначення методів обчислення величини резерву сумнівних боргів (резерву очікуваних кредитних збитків) та способу визначення коефіцієнта сумнівності.

Також постановою внесено зміни до постанови КМУ від 29.11.2006 р. № 1673 в частині коригування підходів оцінки сумнівності дебіторської заборгованості.

Прийняте рішення спрямоване на удосконалення механізму формуванню суб’єктами господарювання державного сектору економіки облікової політики в частині розрахунку резерву сумнівних боргів та сприятиме мінімізації фіскальних ризиків під час розробки та прийняття фінансових планів.

По материалам Мінфін

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям