Сайт для бухгалтеров №1 в Украине
Чат 911

Получайте
новости почтой!


28.10.24
9077 24 Печатать

А ви знали про тарифи за розблокування податкових накладних?

За розблокування можна брати 1,5% і весь процес є керованим у ручному режимі.

Про це заявив в інтерв’ю  ZN.UA директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос.

"Саме середовище сприяє тому, що хоч би який керівник прийшов, він сяде на відкат. Я вважаю, що це катастрофа. І хоч би скільки ми розслідували, скільки викривали цих податківців, це ні про що, якщо є система, котра дозволяє в ручному режимі за 1,5–3% від обороту вивести підприємство з ризикових або розблокувати накладну. І нема чого розповідати, що це один такий корупціонер попався. Розблокування на рівні обласної податкової не відбувається. Розблокування — це найжорсткіша вертикаль, яка веде до центру.

І я зараз відповідально кажу: якщо це сталося в одній області, де все керівництво спіймали на одержанні відкатів, то так по всій країні. Тобто очевидно, що проблема не в одній людині або в окремій податковій. Проблема в тому, що система дозволяє в ручному режимі за гроші займатися викачуванням грошей із бізнесу", - розповів керівник НАБУ. 

Рубрика:
Комментарии
  • Буржуй
28.10.24 06:51

Чистая правда. Цены по областям отличаются только! Там по мой му, у 9 руководителей налоговой областей инвалидности. Получены после февраля 22г. И берут взятки и дают!!!

Ответить
  • Инга
28.10.24 07:34

Да, что вы, а вы не знали???????Брали, берут и будут брать!!Еще у нас и 0,5 % ндс  налом по декларации, в наглую скриншот присылают налоговой декларации и сколько должны!

Ответить
  • Олена
28.10.24 08:24

Америку  відкрили. Всі про це знають. Кругом корупція і взятки, такого беспрєдєла давно не було. Дев'яності повертаються, і плюс війна. Хужє нє будєт.

Ответить
  • Кондратенко Сергій
28.10.24 11:25

Олена,в смисле ,лучше ?

Ответить
  • Тамара
28.10.24 08:43

Дійсно, тільки про це дізнались? Це вже давно на приктиці, і вони відкрито казали скількі це коштує, У Запоріжжя брали за це 8% від суми ПДВ. І що, щось зрушилось з місця? Таких грошей нема тому регіональна комісія відмовила а за нею і скаргу відхилили. Як мені відповіли, це ваши проблеми , ідіть до суду. Золоті слова з кінофільму "ЧТОБ ТЫ ЖИЛ НА ОДНУ ЗАРПЛАТУ"

Ответить
  • Слів нема
28.10.24 08:46

і хто ж то до такого рівня довів цю систему, от же ж цікаво? хто ж той на горі вертикалі, до "яка веде до центру"? Чи пану Кривоносу не дозволяють називати аж ТАКІ імена?
Прямо загадки тисячоліття 
🙈

Ответить
  • Наталія
28.10.24 09:13

цікаво чого це раптом  Кривонос це вголос озвучив 

Ответить
  • Елена
28.10.24 09:26

Об этом знали все еще до войны..... Озвучили сейчас наверное потому что кто-то с кем-то не поделился.... Но в любом случае будет одно из двух: 1 - поделятся и замолчат, или в очередной поменяют кровати...

Ответить
  • Ольга 1
28.10.24 10:23

Цікаво, чим ви не вдоволені? Озвучили проблему-не так, бо всі давно про це знають, не озвучили-не так, значить самі і кришують процес. Може, це добре, що нарешті хоч заговорили про це. А стосовно  "дев'яності повертаються"-так вони ніколи нікуди і не йшли. Чудово пам'ятаю ріст відсотків при Юлі, а при азірові вобще  хто сильніший той був і правий

Ответить
  • ХХХХХХХХХ
28.10.24 12:10

Ольга 1, мабуть, невдоволені тим, що далі розмов справа не йде? вчергове посварили пальчиком, оголосили про "вертикаль до центру", не називаючи хто цю вертикаль очолює і далі треш продовжується?
тому, мабуть,  питання як Вас такі "процеси" задовольняють і досі, а не чим незадоволені ті, хто про це пише

Ответить
  • Наталія
28.10.24 10:39

Ольга 1, а зараз хто тупіший той і правий 

Ответить
  • Олена
28.10.24 10:50

Наталія, Тут Ви праві на 100%!

Ответить
  • Тамара
28.10.24 10:39

податкова завжди качає гроші з бізнесу, то перевірками, то договори не  підписували , зараз блокування. податкова, як і МСЕК- корупціонери, вони на зарплату не живуть,і найбагатші люди в Україні,

Ответить
  • СОНЯ
28.10.24 12:47

А в нас в Тернополі корупціонера Бабія , якого 2 рази спіймали на отриманні хабаря , призначили самим головним податківцем в області , то що вже думати про інші структури в нашій бідній Тернопільській області..... Моєму директору особисто ВІН пропонував за винагороду розблокувати ПН , але це ще було до його затримання , тепер ще бухгалтери не ділилися такою свіжою інформацією...МОЖЛИВО ВИПРАВИВСЯ ЦЕЙ ЧОЛОВІК ? 😉

Ответить
  • Александра
29.10.24 09:51

лестницу подметают сверху

Ответить
  • Александра
29.10.24 09:52

начать надо с гетьманцева

Ответить
  • Тетяна
29.10.24 14:43

Ніколи такого не було! І от - знову!

Ответить
  • Ольга
30.10.24 00:56

Це лише маленький фрагмент корупції в Україні. Насправді ми - напевно, найкорумпованіша країна світу!!! Жодна державна закупівля не відбувається без відкатів. Прозоро - абсолютно не прозоро - переможці підставні!!  А що в лікарнях робиться! Ліки, які отримуються з бюджету, благополучно збуваються в комерційних аптеках, а хворі все купують за свої гроші. Та скрізь по кишенях розтягується все, до чого є можливість дотягтися. Бо "мені - можна, а іншим НІ". Ми - такий народ, тобто переважна більшість мріє опинитися у владі, в податковій і т. д., щоб мати можливість ТИРИТИ! Пора змінювати себе КОЖНОМУ!  Інакше країні - гайка, і дуже - дуже скоро...

Ответить
  • Олена
30.10.24 14:00

Ольга, А вас не  смущают пациенты , которые сами суют деньги в карман врачу/медсестре ,? Родители , собирающие деньги на подарки учителям/воспитателям перед каждым праздником ? Дающие взятки за справку МСЭК ? "Мы против коррупции , но хотим , чтобы кум все порешал" ...

Ответить
  • Ольга
31.10.24 08:44

Олена, так я ж саме про це: "Я даю, вирішую своє питання, бо мені можна, бо це ж - Я! Інші, які дають на лапу - погані!" Це ми, українці! Треба в боротьбі з корупцією починати із СЕБЕ!

Ответить
  • Александра
30.10.24 14:07

Олена, речь о том что этот процесс запущен и организован с верхушки власти, а то что вы отблагодарили врача за спасенную жизнь или за операцию близкого человека - это иное

Ответить
  • Олена
30.10.24 15:35

Александра, Нет . Это тоже самое . Пока есть желающие сунуть в карман ( не важно , за что ) - будут желающие брать взятки . Откуда-то же взялись "помогаторы" разблокировать НН .

Ответить