Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Щодо перенесення строків виплати заробітної плати в наступні періоди (лист Держпраці від 25.07.2018 р. № 5870/4/4.1-ДП-18)

Щодо перенесення строків виплати заробітної плати в наступні періоди (лист Держпраці від 25.07.2018 р. № 5870/4/4.1-ДП-18)

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ

ЛИСТ

від 25.07.2018 р. № 5870/4/4.1-ДП-18

Щодо перенесення строків виплати заробітної плати в наступні періоди

Державна служба України з питань праці повідомляє таке.

Відповідно до статті 115 Кодексу законів про працю України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

У разі коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.

Слід зазначити, що правових підстав для перенесення строків виплати заробітної плати в наступні періоди немає.

Директор               І. Дегнера

Теги
Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться