Отключить рекламу

при подписке на рассылку
gift_icon
  • Щодо обмежень стосовно застосування ЕП у відповідності до пп. 2 п. 291.4 ПКУ, у разі коли Туроператор буде створювати туристичний продукт та продавати послуги по харчуванню у складі готових путівок (турів) (лист ГУ ДФС у Львівській області від 08.05.2018 р. № 2040/ІПК/13-01-13-01-12)

Щодо обмежень стосовно застосування ЕП у відповідності до пп. 2 п. 291.4 ПКУ, у разі коли Туроператор буде створювати туристичний продукт та продавати послуги по харчуванню у складі готових путівок (турів) (лист ГУ ДФС у Львівській області від 08.05.2018 р. № 2040/ІПК/13-01-13-01-12)

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 08.05.2018 р. № 2040/ІПК/13-01-13-01-12

Головним управлінням ДФС у Львівській області розглянуто запит та керуючись ст. 52 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - Податковий кодекс), в межах компетенції надає індивідуальну податкову консультацію щодо обмежень стосовно застосування спрощеної системи оподаткування у відповідності до пп. 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу, у разі коли Туроператор буде створювати туристичний продукт та продавати послуги по харчуванню у складі готових путівок (турів).

Згідно з пп. 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

Пунктом 1.3 Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від 24.07.2002 N 219, із змінами та доповненнями (далі - Правила), визначено, що заклад ресторанного господарства - організаційно-структурна одиниця у сфері ресторанного господарства, яка здійснює виробничо-торговельну діяльність: виробляє і (або) доготовляє, продає і організовує споживання продукції власного виробництва і закупних товарів, може організовувати дозвілля споживачів.

Розрахунки за продукцію й надані послуги в закладах (підприємствах) ресторанного господарства здійснюються за готівку та/або в безготівковій формі (платіжні картки, платіжні чеки тощо) із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (електронний контрольно-касовий апарат, електронний контрольно-касовий реєстратор, комп'ютерно-касова система тощо) або зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (п. 3.2 Правил). Враховуючи вищенаведене, фізична особа - підприємець - платник єдиного податку другої групи, що здійснює діяльність у сфері ресторанного господарства, має право приймати замовлення від суб'єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), які перебувають на спрощеній системі оподаткування (III групи), на обслуговування свят, банкетів, інших спеціальних замовлень, оскільки платник єдиного податку під час обслуговування таких замовлень здійснює продаж і організацію споживання продукції власного виробництва і закупних товарів.

Відповідно до п. 52.2 ст. 52 Податкового кодексу податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления