Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • О приобретении мебели для учебного процесса

О приобретении мебели для учебного процесса   
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 27.07.2015 р. № 11-10/1002-19668
   
   Щодо придбання меблів для навчального процесу

   
   Державна казначейська служба України у зв'язку з численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів щодо придбання меблів для забезпечення навчального процесу повідомляє.
   
   З метою стабілізації економічної ситуації в державі та економного і раціонального використання державних коштів постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 р. N 65 затверджено Заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету (далі - Заходи).
   
   Пунктом 1 Заходів, зокрема, передбачено припинення придбання меблів, крім випадків, коли така закупівля здійснюється за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих на вказану мету як гранти, міжнародна технічна допомога, благодійні внески.
   
   Якщо навчальний заклад має намір використовувати придбані меблі не для власного утримання, а для забезпечення своїх функціональних повноважень, а саме - забезпечення навчального процесу, заборона такого придбання Заходами не передбачена.
   
    
   
   Перший заступник Голови
В. Дуда

   
    
   

фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218626 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд