Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Щодо виправлення помилкових даних у статистичних звітах з праці (лист Держстату від 20.02.2017 р. № 09.3-07/33-17)

Щодо виправлення помилкових даних у статистичних звітах з праці (лист Держстату від 20.02.2017 р. № 09.3-07/33-17)

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.02.2017 р. № 09.3-07/33-17

Щодо виправлення помилкових даних у статистичних звітах з праці

На звернення <...> щодо виправлення помилкових даних у статистичних звітах з праці Держстат роз'яснює.

Згідно зі статтею 18 Закону України "Про державну статистику" (далі - Закон), респонденти зобов'язані безкоштовно, в повному обсязі за формою, передбаченою звітно-статистичною документацією, у визначені терміни подавати органам державної статистики достовірну статистичну інформацію.

У випадках виявлення помилок у звітності безпосередньо самими респондентами вони можуть подавати пропозиції щодо внесення виправлень до неї. Орган державної статистики, який здійснював збирання та опрацювання даних, приймає від респондента виправлені форми державних статистичних спостережень з поясненням щодо причин необхідності внесення виправлень до поданих респондентом раніше недостовірних даних.

Виправлення до місячної та квартальної звітності зі статистики праці вносяться до настання терміну оприлюднення статистичної інформації, визначеного планом державних статистичних спостережень, який щороку затверджується відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Беручи до уваги те, що згідно зі статтею 1 Закону статистична інформація дає кількісну характеристику масових явищ та процесів, у разі отримання від респондента виправлень недостовірних даних річної звітності після настання терміну публікації фахівці органів статистики приймають рішення щодо необхідності їх урахування, зважаючи на суттєвість виявленої помилки, тобто її впливу на узагальнену інформацію по країні, регіону.

Якщо внесення змін до статистичної інформації відбувається після її оприлюднення, то під час публікації уточненої інформації наводиться повідомлення для користувачів з поясненнями щодо причин перегляду даних.

 

Голова

І. Вернер

Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям