при подписке на рассылку
  • Щодо надання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи (лист ДРСУ від 18.01.2017 р. № 227/0/20-17)

Щодо надання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи (лист ДРСУ від 18.01.2017 р. № 227/0/20-17)

ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.01.2017 р. № 227/0/20-17

Громадським спілкам, організаціям та об'єднанням підприємців, представникам інститутів громадянського суспільства
Органам державного нагляду (контролю) (за списком)

 

На виконання статті 3 Закону України "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" спільним наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України (далі - ДРС) затверджується:

- Порядок надання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її законних прав (далі - Порядок);

- Форма надання Погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її законних прав.

З метою повного і об'єктивного розгляду питань щодо надання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її законних прав створюється консультативно-дорадчий орган при ДРС - Рада з питань державного нагляду (контролю) (далі - Рада).

Рада розглядає звернення щодо доцільності проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) та надає пропозиції керівнику ДРС щодо погодження або щодо вмотивованої відмови у такому погодженні.

Формою роботи Ради є засідання. Засідання проводяться щоп'ятниці.

Склад Ради формується у кількості не більше ніж 16 осіб та затверджується наказом ДРС. До складу Ради входять представники громадських організацій та посадові особи ДРС. Також до складу Ради можуть бути включені представники контролюючих органів.

Додатково повідомляємо, що буде відбуватися постійна ротація складу Ради.

Отже, враховуючи зазначене, просимо всі зацікавлені сторони надати у довільному вигляді заяву на включення представників до складу Ради.

Листи направляти до 21 січня 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: gromrada@dkrp.gov.ua.

Телефон для довідок: (044) 286-00-95 (Шатковька Дарина).

 

Голова Державної
регуляторної служби України

К. М. Ляпіна