при подписке на рассылку
gift_icon
  • Щодо діяльності Фонду соціального страхування України (лист Фонду соцстраху з НВП від 21.03.2017 р. № 54-01-3)

Щодо діяльності Фонду соціального страхування України (лист Фонду соцстраху з НВП від 21.03.2017 р. № 54-01-3)

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.03.2017 р. № 54-01-3

Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування", що діє з 01.01.2015 р. (далі - Закон), Фонд соціального страхування України (далі - Фонд) здійснює заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров'ю працівників, викликаної умовами праці.

Згідно зі статтею 50 Закону Фонд веде пропаганду безпечних та нешкідливих умов праці, організовує створення тематичних кінофільмів, радіо- і телепередач, видає та розповсюджує нормативні акти, підручники, журнали, іншу спеціальну літературу, плакати, пам'ятки тощо з питань соціального страхування від нещасного випадку та охорони праці.

Так, у 2016 році на виконання статутних завдань з профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фондом було використано 4,5 млн. грн. на здійснення заходів з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, а саме: проведення відповідних заходів через засоби масової інформації; видання та розповсюдження нормативних актів, підручників, журналів, іншої спеціальної літератури, плакатів, пам'яток з питань охорони праці; проведення семінарів, зустрічей за круглим столом, конференцій; створення тематичних кінофільмів; створення відеофільмів і відеороликів, створення радіо- і телепередач.

Член комісії з припинення,
заступник директора

П. Сливкін

Отключить рекламу