Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Роз'яснення щодо оплати листка непрацездатності під час відсторонення працівника від роботи (лист Фонду соцстраху з ТВП від 20.10.2016 р. № 2.4-46-1816)

Роз'яснення щодо оплати листка непрацездатності під час відсторонення працівника від роботи (лист Фонду соцстраху з ТВП від 20.10.2016 р. № 2.4-46-1816)

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 20.10.2016 р. № 2.4-46-1816

Роз'яснення щодо оплати листка непрацездатності під час відсторонення працівника від роботи

Запитання: Наказом голови правління підприємства працівника відсторонено від роботи без нарахування заробітної плати у зв'язку з початком щодо нього досудового розслідування згідно з Кримінальним кодексом України. Чи оплачуються працівнику листки непрацездатності під час відсторонення від роботи, якщо перший листок непрацездатності - хвороба самого відстороненого працівника, а другий - догляд за хворою дитиною за місцем фактичного проживання?

Відповідь: Відповідно до частини першої статті 22 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 N 1105 допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати.

Оскільки працівника підприємства наказом голови правління було відсторонено від роботи без нарахування заробітної плати у зв'язку з початком щодо нього досудового розслідування згідно з Кримінальним кодексом України, допомога по тимчасовій непрацездатності та допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною за період відсторонення не надається.

 

Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться