Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Щодо надання допомоги на поховання (лист Фонду соцстраху з ТВП від 13.06.2017 р. № 5.2-28-1071)

Щодо надання допомоги на поховання (лист Фонду соцстраху з ТВП від 13.06.2017 р. № 5.2-28-1071)

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 13.06.2017 р. № 5.2-28-1071

Щодо надання допомоги на поховання

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розглянула <...> звернення та повідомляє.

Згідно із статтею 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105 (далі - Закон N 1105) допомога на поховання надається у разі смерті застрахованої особи, а також членів сім'ї, які перебували на її утриманні.

Допомога надається застрахованій особі, члену її сім'ї або іншим юридичним чи фізичним особам, які здійснили поховання.

Відповідно до частини 3 статті 31 Закону N 1105 допомога на поховання застрахованої особи призначається сім'ї померлого або особі, яка здійснила поховання, на підставі свідоцтва про смерть, виданого центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, виконавчим органом сільської, селищної чи міської (крім міст обласного значення) ради.

Враховуючи зазначені норми чинного законодавства, допомога на поховання надається особі, яка здійснила поховання, на підставі оригіналу свідоцтва про смерть, виданого органом державної реєстрації актів цивільного стану, та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть (у разі реєстрації смерті виконавчим органом сільської, селищної, міської ради - довідки).

 

Заступник Голови комісії

Т. Блажинська

Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям