Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
  • Щодо подання списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць (лист Міноборони від 24.05.2016 р. № 322/2/2836)

Щодо подання списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць (лист Міноборони від 24.05.2016 р. № 322/2/2836)

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.05.2016 р. № 322/2/2836

1. Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 3.4 Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міністра оборони України від 15.12.2010 р. N 660 (далі - Інструкція), підприємства складають і не пізніше 1 грудня поточного року подають до військових комісаріатів списки громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць, за формою, визначеною в додатку 2 до цієї Інструкції.

Виходячи з наведеного, список надається до військових комісаріатів лише у разі наявності на підприємстві громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць.

Разом з тим у разі відсутності на підприємстві згаданої категорії працівників підприємство може повідомити відповідний військовий комісаріат про їх відсутність. При цьому обов'язковість такого повідомлення Інструкцією не передбачено, тому воно може складатися в довільній формі.

2. Відповідно до вимог Інструкції списки на призовників і військовозобов'язаних ведуться у навчальних закладах за формами, визначеними в додатках 7, 9, 10 до цієї Інструкції.

Разом з тим відповідно до вимог ст. 21 Закону України від 21.10.93 р. N 3543-XII "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" одним із обов'язків підприємств є сприяння військовим комісаріатам у їх роботі в мирний час та під час мобілізації.

Тому згадані списки необхідно подавати на вимогу військових комісаріатів за їх запитами. У разі якщо в цьому запиті форму такого списку не встановлено, підприємство може використовувати форми списків, які визначено в додатках 7, 9, 10 до Інструкції.

3. Відповідно до пункту 15 Положення про військово-транспортний обов'язок, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2000 р. N 1921, у редакції постанови КМУ від 17.06.2015 р. N 405 (далі - Положення), керівники підприємств, установ та організацій надають військовим комісаріатам щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях на таких транспортних засобах і техніці.

Зазначена норма Положення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, за наявності на обліку на цих підприємствах транспортних засобів і техніки або змін у їх якісному чи кількісному стані.

 

Перший заступник начальника
Головного управління оборонного та
мобілізаційного планування ГШ ЗСУ

В. Талалай

 

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться