Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Щодо виплат, які не враховуються при забезпеченні мінімального розміру заробітної плати (лист Мінсоцполітики від 18.01.2017 р. № 119/0/101-17/282)

Щодо виплат, які не враховуються при забезпеченні мінімального розміру заробітної плати (лист Мінсоцполітики від 18.01.2017 р. № 119/0/101-17/282)

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.01.2017 р. № 119/0/101-17/282

Щодо виплат, які не враховуються при забезпеченні мінімального розміру заробітної плати

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо виплат, які не враховуються при забезпеченні мінімального розміру заробітної плати, та повідомляє.

Частиною другою статті 31 Закону України "Про оплату праці" (в редакції Закону України від 06.12.2016 р. N 1774-VIII) визначено вичерпний перелік виплат, які не враховуються при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру. До таких виплат належать: доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Отже, у випадку, коли працівнику встановлені доплати за роботу у важких і шкідливих та особливо важких і особливо шкідливих умовах праці, які виплачуються за результатами атестації робочих місць, доплата за використання дезінфікуючих засобів, за роботу у нічний час, підвищена оплата за роботу у надурочний час, зазначені та інші виплати, визначені в другому абзаці статті 31 вищезазначеного Закону, мають виплачуватись понад розмір мінімальної заробітної плати (3 200 гривень).

Всі інші виплати (доплати, надбавки, премії, індексація тощо), які працівнику нараховуються згідно з умовами колективного та трудового договору, враховуються при визначенні мінімального розміру заробітної плати.

Директор Департаменту

О. Товстенко

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться