Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • О внесении изменений в пункт 9 Порядка электронного администрирования налога на добавленную стоимость

О внесении изменений в пункт 9 Порядка электронного администрирования налога на добавленную стоимость   
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
   
   ПОСТАНОВА
   
   від 18.11.2015 р. N 967
   
   Київ
   
   Про внесення змін до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість

   
   Кабінет Міністрів України постановляє:
   
   1. Внести до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. N 569 (Офіційний вісник України, 2014 р., N 87, ст. 2482; 2015 р., N 19, ст. 518), зміни, що додаються.
   
   2. Міністерству фінансів, Державній фіскальній службі, Державній казначейській службі привести у місячний строк власні акти у відповідність з цією постановою.
   
    Прем'єр-міністр України
   
А. Яценюк

   
   
ЗАТВЕРДЖЕНО
   постановою Кабінету Міністрів України
   від 18 листопада 2015 р. N 967

   
   
ЗМІНИ,
   що вносяться до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість

   
   Пункт 9 доповнити абзацами такого змісту:
   
   "У разі проведення органами Казначейства розрахунків платника податку з погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з подальшим спрямуванням коштів відповідно до закону про Державний бюджет України в рахунок погашення заборгованості з податку, в поповнення електронного рахунка враховується в межах проведених розрахунків з податку сума зменшення залишку узгоджених податкових зобов'язань такого платника податку, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі, за коригуючими реєстрами.
   
   Інформація про проведення таких розрахунків з податку надається Казначейством до ДФС у розрізі платників податку не пізніше наступного робочого дня з дати проведення таких розрахунків.
   
   На підставі інформації про проведення розрахунків, отриманої від Казначейства, ДФС формує та не пізніше наступного робочого дня з дати отримання такої інформації надсилає Казначейству коригуючі реєстри у межах залишку узгоджених податкових зобов'язань платника податку, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, але не більше суми проведених розрахунків.
   
   У день отримання коригуючих реєстрів Казначейство зменшує залишок узгоджених податкових зобов'язань платника податку, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі, та повідомляє про це ДФС.
   
   ДФС на підставі інформації про зменшення залишку узгоджених податкових зобов'язань платника податку, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі, не пізніше наступного робочого дня з дати отримання такої інформації збільшує суму поповнення електронного рахунка такого платника податку на суму такого зменшення.".

Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям