Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • О выполнении инкассового поручения (распоряжения)

О выполнении инкассового поручения (распоряжения)   
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
   
   ПОСТАНОВА
   
   від 15.04.2015 р. № 257
   
   Про виконання інкасового доручення (розпорядження)

   Відповідно до статей 7, 15, 56 Закону України “Про Національний банк України”, пункту 32 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України (у редакції Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”), з метою уточнення порядку стягнення коштів з рахунків клієнтів банків Правління Національного банку України постановляє:
   
   1. Банки приймають та виконують за умов, визначених пунктом 32 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України, інкасове доручення (розпорядження) на стягнення податкового боргу, яке оформлене органом державної фіскальної служби України на підставі рішення керівника контролюючого органу. У реквізиті “Призначення платежу” інкасового доручення (розпорядження) стягувач зазначає назву, дату видачі та номер (якщо він наданий) рішення керівника контролюючого органу. Рішення керівника контролюючого органу, на підставі якого оформлено інкасове доручення (розпорядження), банку не подається.
   
   2. Департаменту платіжних систем (Лапко Н. Г.) довести зміст цієї постанови до відома Операційного департаменту, територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.
   
   3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, і діє до дати, визначеної пунктом 32 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України.
   
   Голова
В.О. Гонтарева

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
45530 133
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти