Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Об установлении простоя в работе ГНИ в Амвросиевском районе ГУ Миндоходов в Донецкой области (приказ утратил силу согласно приказа ГФСУ от 07.11.2014 г. №256)

Об установлении простоя в работе ГНИ в Амвросиевском районе ГУ Миндоходов в Донецкой области (приказ утратил силу согласно приказа ГФСУ от 07.11.2014 г. №256)   
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
   
   НАКАЗ
   
   від 08.07.2014 р. N 399
   
   Про встановлення простою у роботі ДПІ в Амвросіївському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області
   (із змінами і доповненнями, внесеними наказом ДФСУ від 30 липня 2014 року N 20)
(наказ втратив чинність на підставі наказу ДФСУ від 07.11.2014 р. №256)
   
   У зв’язку із проведенням антитерористичної операції на території Донецької області, відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2014 року N 405/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України", положень ст. 34 Кодексу законів про працю України, ст. 12 Закону України від 24 березня 1995 року N 108/95-ВР "Про оплату праці", ст. 6 Закону України від 14 жовтня 1992 року N 2694-XII "Про охорону праці" та з метою збереження життя і здоров’я працівників територіального органу Міндоходів, захисту їх законних прав та інтересів, наказую:
   
   1. Встановити простій у роботі Державної податкової інспекції в Амвросіївському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області (далі – ДПІ в Амвросіївському районі).
   
   2. Визнати встановлений п. 1 цього наказу простій у роботі ДПІ в Амвросіївському районі таким, що виник не з вини працівників та зумовлений загрозою їх життю та здоров’ю.
   
   3. Визначити строком дії простою період з дня видання цього наказу до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю і здоров’ю працівників ДПІ в Амвросіївському районі.
   
   4. У період простою:
   
   4.1. виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в ДПІ в Амвросіївському районі, покласти у межах компетенції на Державну податкову інспекцію у м. Докучаєвську ГУ Міндоходів у Донецькій області;
   
   4.2. дозволити працівникам ДПІ в Амвросіївському районі, не перебувати за основним місцем роботи до закінчення простою;
   
   4.3. залучати до роботи працівників, які підпадають під дію простою, виключно у разі крайньої необхідності та за умов гарантування безпечних умов роботи;
   
   4.4. зберегти у межах кошторису середній заробіток для працівників, які підпадають під дію простою;
   
   4.5. керівництву ДПІ в Амвросіївському районі вжити усіх можливих заходів для збереження державного майна, що перебуває в управлінні (користуванні) ДПІ в Амвросіївському районі;
   
   4.6. виконання функцій, закріплених за структурними підрозділами ДПІ в Амвросіївському районі відповідно до наказу Міндоходів від 30.12.2013 р. N 888 "Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів", покласти на Державну податкову інспекцію у м. Докучаєвську ГУ Міндоходів у Донецькій області.
   
   5. Департаменту розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників (Калєніченко Н. Г.) забезпечити доступ до ІС "Податковий блок" працівників ДПІ в Амвросіївському районі у нових місцях дислокації.
   
   6. Координаційно-моніторинговому департаменту (Притула Є. М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітності і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 р. N 448.
   
   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
   
   Перший заступник Міністра
    І. О. Білоус

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115730 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно