Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Об установлении простоя в работе Марьинского ОГНИ ГУ Миндоходов в Донецкой области (приказ утратил силу согласно приказа ГФСУ от 07.11.2014 г. №256)

Об установлении простоя в работе Марьинского ОГНИ ГУ Миндоходов в Донецкой области (приказ утратил силу согласно приказа ГФСУ от 07.11.2014 г. №256)   
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
   
   НАКАЗ
   
   від 08.07.2014 р. N 390
   
   Про встановлення простою у роботі Мар'їнської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області
(наказ втратив чинність на підставі наказу ДФСУ від 07.11.2014 р. №256)
   
   У зв'язку із проведенням антитерористичної операції на території Донецької області, відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2014 року N 405/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України", положень ст. 34 Кодексу законів про працю України, ст. 12 Закону України від 24 березня 1995 року N 108/95-ВР "Про оплату праці", ст. 6 Закону України від 14 жовтня 1992 року N 2694-XII "Про охорону праці" та з метою збереження життя і здоров'я працівників територіального органу Міндоходів, захисту їх законних прав та інтересів наказую:
   
   1. Встановити простій у роботі Мар'їнської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області (далі - Мар'їнська ОДПІ), крім Вугледарського та Великоновосілківського відділень.
   
   2. Визнати встановлений п. 1 цього наказу простій у роботі Мар'їнської ОДПІ таким, що виник не з вини працівників та зумовлений загрозою їх життю та здоров'ю.
   
   3. Визначити строком дії простою період з дня видання цього наказу до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю і здоров'ю працівників Мар'їнської ОДПІ.
   
   4. У період простою:
   
   4.1. виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в Мар'їнській ОДПІ, покласти у межах компетенції на Вугледарське відділення Мар'їнської ОДПІ;
   
   4.2. дозволити працівникам Мар'їнської ОДПІ, крім Вугледарського та Великоновосілківського відділень, не перебувати за основним місцем роботи до закінчення простою;
   
   4.3. залучати до роботи працівників, які підпадають під дію простою, виключно у разі крайньої необхідності та за умов гарантування безпечних умов роботи;
   
   4.4. зберегти у межах кошторису середній заробіток для працівників, які підпадають під дію простою;
   
   4.5. керівництву Мар'їнської ОДПІ вжити усіх можливих заходів для збереження державного майна, що перебуває в управлінні (користуванні) Мар'їнської ОДПІ;
   
   4.6. виконання функцій, закріплених за структурними підрозділами Мар'їнської ОДПІ відповідно до наказу Міндоходів від 30.12.2013 N 888 "Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів", покласти на Вугледарське відділення Мар'їнської ОДПІ.
   
   5. Департаменту розвитку IT, електронних сервісів та обліку платників (Калєніченко Н. Г.) забезпечити доступ до ІС "Податковий блок" працівників Мар'їнської ОДПІ у нових місцях дислокації.
   
   6. Координаційно-моніторинговому департаменту (Притула Є. М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітності і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 N 448.
   
   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
   
   Перший заступник Міністра
   
І. О. Білоус

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно