Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Об установлении простоя в работе (приказ утратил силу согласно приказа ГФСУ от 07.11.2014 г. №256)

Об установлении простоя в работе (приказ утратил силу согласно приказа ГФСУ от 07.11.2014 г. №256)   
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
   
   НАКАЗ
   
   від 08.07.2014 р. N 389
   (із змінами і доповненнями, внесеними наказом ДФСУ від 18.07.2014 року N 4)
(наказ втратив чинність на підставі наказу ДФСУ від 07.11.2014 р. №256)
   
   Про встановлення простою у роботі
   
   У зв'язку із проведенням антитерористичної операції на території Донецької області, відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2014 року N 405/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України", положень ст. 34 Кодексу законів про працю України, ст. 12 Закону України від 24 березня 1995 року N 108/95-ВР "Про оплату праці", ст. 6 Закону України від 14 жовтня 1992 року N 2694-XII "Про охорону праці" та з метою збереження життя і здоров'я працівників територіального органу Міндоходів, захисту їх законних прав та інтересів, наказую:
   
   1. Встановити простій у роботі Державної податкової інспекції у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області (далі - ДПІ у м. Харцизьку), Торезької об'єднаної державної податкової інспекції, Горлівської об'єднаної державної податкової інспекції, Шахтарської об'єднаної державної податкової інспекції та Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області (далі - Торезька, Горлівська, Шахтарська та Макіївська ОДПІ).
   
   2. Визнати встановлений п. 1 цього наказу простій у роботі ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ таким, що виник не з вини працівників та зумовлений загрозою їх життю та здоров'ю.
   
   3. Визначити строком дії простою період з дня видання цього наказу до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю і здоров'ю працівників ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ.
   
   4. У період простою:
   
   4.1. виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в Горлівській ОДПІ, покласти у межах компетенції на Артемівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області, ДПІ у м. Харцизьку, Шахтарської, Макіївської ОДПІ - на державну податкову інспекцію у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області, Торезької ОДПІ - на Костянтинівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області;
   
   4.2. дозволити працівникам ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ не перебувати за основним місцем роботи до закінчення простою;
   
   4.3. залучати до роботи працівників, які підпадають під дію простою, виключно у разі крайньої необхідності та за умов гарантування безпечних умов роботи;
   
   4.4. зберегти у межах кошторису середній заробіток для працівників, які підпадають під дію простою;
   
   4.5. керівництву ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ вжити усіх можливих заходів для збереження державного майна, що перебуває в управлінні (користуванні) ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ;
   
   4.6. виконання функцій, закріплених відповідно до наказу Міндоходів від 30.12.2013 N 888 "Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів" за структурними підрозділами Горлівської ОДПІ, покласти на Артемівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області, ДПІ у м. Харцизьку, Шахтарської та Макіївської ОДПІ - на державну податкову інспекцію у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області, Торезької ОДПІ - на Костянтинівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області.
   
   5. Департаменту розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників (Калєніченко Н. Г.) забезпечити доступ до ІС "Податковий блок" працівників ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ у нових місцях дислокації.
   
   6. Координаційно-моніторинговому департаменту (Притула Є. М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітності і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 N 448.
   
   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
   
   
   Перший заступник Міністра
   
І. О. Білоус

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112846 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно