Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи має право підприємство, засновниками якого є фізичні особи, перейти на спрощену систему оподаткування?

Чи має право підприємство, засновниками якого є фізичні особи, перейти на спрощену систему оподаткування?


Згідно зі ст. 7 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” (далі - Указ) визначено, що дія цього Указу не поширюється на суб’єктів підприємницької діяльності, у статутному фонді яких частки, що належать юридичним особам — учасникам і засновникам даних суб’єктів, які не є суб’єктами малого підприємництва, перевищують 25%.
Обмежень щодо засновників — фізичних осіб зазначеним Указом не передбачено.
Отже, якщо засновником підприємства є фізична особа, то незалежно від її частки у статутному фонді та у разі відповідності вимогам Указу такий суб’єкт малого підприємництва може перейти на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно