Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи може суб’єкт підприємницької діяльності – юридична особа перейти на спрощену систему оподаткування протягом року?

Чи може суб’єкт підприємницької діяльності – юридична особа перейти на спрощену систему оподаткування протягом року?


Згідно зі ст.1 Указу Президента України від 03.07.98 № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб’єктів малого підприємництва» спрощена система оподаткування, обліку та звітності запроваджується для суб’єктів малого підприємництва, зокрема юридичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, в яких за рік середньооблікова кількість працівників не перевищує 50 осіб і обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. грн.
Відповідно до ст..4 Указу №727/98 для переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єкт малого підприємництва – юридична особа подає письмову заяву до органу державної податкової служби за місцем державної реєстрації не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) за умови сплати всіх установлених податків та обов’язкових платежів, термін сплати яких настав на дату подання заяви.
Суб’єкт малого підприємництва – юридична особа обов’язково зазначає, яку ставку єдиного податку він обрав.
Таким чином, суб’єкт підприємницької діяльності – юридична особа, яка відповідає вимогам Указу № 727/98 щодо середньо облікової кількості працівників та обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) може перейти на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності з початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу).
Зауважимо, що рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності може бути прийнято не більш як один раз на календарний рік.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115730 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно