Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи може юридична особа-платник єдиного податку розрахуватися за відвантажену продукцію взаємо-заліком?

Чи може юридична особа-платник єдиного податку розрахуватися за відвантажену продукцію взаємо-заліком?


Ні, не може. Згідно зі ст.1 Указу Президента України від 03.07.98 № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні особи, які перейшли на спрощену систему оподаткування за єдиним податком, не мають права застосовувати інший спосіб розрахунків за відвантажену продукцію крім готівкового та безготівкового розрахунків коштами.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно