Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи повинно підприємство, яке знаходиться на спрощеній системі оподаткування, сплачувати комунальний податок та збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг?

Чи повинно підприємство, яке знаходиться на спрощеній системі оподаткування, сплачувати комунальний податок та збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг?


Ні, не повинно. Відповідно до ст.6 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб‘єктів малого підприємництва” суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником комунального податку та збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115897 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно