Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включають до визначення граничної межі отриманої виручки платники єдиного податку – фізичні особи всю суму коштів, яка отримана на розрахунковий рахунок, якщо він здійснює комісійну торгівлю та получає винагороду?

Чи включають до визначення граничної межі отриманої виручки платники єдиного податку – фізичні особи всю суму коштів, яка отримана на розрахунковий рахунок, якщо він здійснює комісійну торгівлю та получає винагороду?

Відповідно до статті 1 Указу Президента України від 03.07.98 № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку, та звітності суб'єктів малого підприємництва " в редакції Указу Президента України від 28.06.99 № 746/99 встановлено, що виручкою від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) вважається сума, фактично отримана суб'єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг).
Суб'єкти підприємницької діяльності - фізичні особи, які займаються підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи і у трудових відносинах з якими, включаючи членів їх сімей, протягом календарного року перебуває не більше 10 осіб та обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за календарний рік не перевищує 500 тис грн. за рік (тобто календарний рік - з 1 січня по 31 грудня - за роз'ясненням Кабінету Міністрів України у постанові від 16.03.2000 р. N 507), мають право обрати спосіб оподаткування доходів за єдиним податком шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку за встановленою формою.
Статтею 2 Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" визначено, що фізична особа - платник єдиного податку сплачує єдиний податок у фіксованому розмірі за ставкою, встановленою місцевими радами за місцем державної реєстрації цього платника залежно від виду діяльності в межах від 20 до 200 грн. на місяць.
При цьому слід звернути увагу, що для визначення граничної межі отриманої виручки, у тому числі з метою визначення права працювати за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності суб'єкти малого підприємництва, включаючи й тих, які здійснюють комісійну торгівлю, надають експедиторські, брокерські послуги, повинні враховувати всі надходження коштів, отримані на розрахунковий рахунок та в касу від продажу продукції (товарів, робіт, послуг), суму позареалізаційних доходів та виручку від іншої реалізації.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115962 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно