Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Фізична особа-платник єдиного податку сплатив податок за січень 2008 року до 20 грудня 2007 року за ставкою, встановленою органом місцевого самоврядування для даного виду діяльності. Починаючи з 1 січня 2008 року ставка податку підвищилась. Чи повинна фізична особа доплатити різницю між сплаченою сумою та збільшеною ставкою податку?

Фізична особа-платник єдиного податку сплатив податок за січень 2008 року до 20 грудня 2007 року за ставкою, встановленою органом місцевого самоврядування для даного виду діяльності. Починаючи з 1 січня 2008 року ставка податку підвищилась. Чи повинна фізична особа доплатити різницю між сплаченою сумою та збільшеною ставкою податку?

Ні, не повинна.
Згідно із п. 2 Порядку його видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом ДПА України від 29.10. 1999 року N 599 та зареєстрованого в Мін’юсті України 02.11. 1999 р. за N 752/4045 встановлено, що якщо протягом терміну дії отриманого Свідоцтва відповідною місцевою радою змінюються (збільшуються чи зменшуються) ставки єдиного податку, то перерахунок сум платежів за період, за який проведена оплата, не провадиться.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115981 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно