Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Суб’єкт підприємницької діяльності – юридична особа не перейшов з початку року на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Чи можливий такий перехід протягом року?

Суб’єкт підприємницької діяльності – юридична особа не перейшов з початку року на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Чи можливий такий перехід протягом року?


Суб’єкт підприємницької діяльності – юридична особа, яка відповідає вимогам Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» щодо кількості працівників (кількість не перевищує 50 осіб) та обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) (за попередній календарний рік обсяг виручки не перевищує 1 млн. грн.), може перейти на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності як з початку року, так і з початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу).
Для переходу на спрощену систему юридична особа подає письмову заяву до органу державної реєстрації не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) за умови сплати всіх установлених податків та обов’язкових платежів термін сплати яких настав на дату подання заяви. Рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності може бути прийнято не більше як один раз на календарний рік.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115904 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно