Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • В який термін суб'єкт малого підприємництва - юридична особа може подати заяву для переходу на спрощену систему оподаткування?

В який термін суб'єкт малого підприємництва - юридична особа може подати заяву для переходу на спрощену систему оподаткування?


Відповідно до ст. 4 Указу Президента України від 03.07.98 № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» (далі - Указ) заява для переходу на спрощену систему оподаткування подається не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) за умови сплати всіх установлених податків та обов'язкових платежів за попередній звітний (податковий) період.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115811 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно