Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Юридична особа — платник єдиного податку реалізувала частину своїх основних фондів. Яку суму слід врахувати в базі оподаткування єдиним податком?

Юридична особа — платник єдиного податку реалізувала частину своїх основних фондів. Яку суму слід врахувати в базі оподаткування єдиним податком?


Відповідно до ст. 1 Указу Президента України від 03.07.98 № 727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” у разі здійснення операції з продажу основних фондів виручкою від реалізації вважається різниця між сумою, отриманою від реалізації цих фондів, та їх залишковою вартістю на момент продажу.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115808 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно