Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи підлягає оподаткуванню виграш, який отримали особи, які брали участь у грі на тоталізаторі на іподромі?

Чи підлягає оподаткуванню виграш, який отримали особи, які брали участь у грі на тоталізаторі на іподромі?


Відповідно до ст. 9 Декрету КМ України від 20 травня 1993 року №56-93 «Про місцеві податки і збори» із змінами та доповненнями, збір за виграш на бігах справляється адміністрацією іподромів з осіб, які виграли в грі на тоталізаторі на іподромі, під час видачі їм виграшу. Його граничний розмір не повинен перевищувати 6 відсотків від суми виграшу.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
116013 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно