Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи повинні громадяни, які виграли в грі на тоталізаторі на іподромі заповнювати розрахунок збору за виграш на бігах?

Чи повинні громадяни, які виграли в грі на тоталізаторі на іподромі заповнювати розрахунок збору за виграш на бігах?


Відповідно до ст. 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 «Про місцеві податки і збори» із змінами та доповненнями, збір за виграш на бігах на іподромі справляється адміністрацією іподромів з осіб, які виграли в грі на тоталізаторі на іподромі, під час видачі їм виграшу.
Форма податкового розрахунку за виграш на бігах на іподромі затверджена наказом ДПА України від 24.12.03 № 621 «Про затвердження форми податкового розрахунку збору за виграш на бігах на іподромі», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 9 січня 2004 року за №9/8608. Алгоритм заповнення розрахунку наведено у складі показників за відповідними кодами рядків 01-05.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115855 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно