Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • За рахунок яких джерел сплачується збір за участь у бігах на іподромі ?

За рахунок яких джерел сплачується збір за участь у бігах на іподромі ?


Відповідно до ст. 8 Декрету КМ України від 20.05.93 № 56-93 «Про місцеві податки і збори» із змінами та доповненнями (далі – Декрет №56-93), збір за участь у бігах на іподромі справляється з юридичних осіб та громадян, які виставляють своїх коней на змагання комерційного характеру.
Збір за участь у бігах на іподромі сплачуються юридичними особами за рахунок доходу (прибутку), що залишається в їх розпорядженні, але не більше 10 відсотків оподаткованого доходу (прибутку) (ст. 23 Декрету №56-93).

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно