Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є платниками податку на прибуток підприємств нерезиденти?

Чи є платниками податку на прибуток підприємств нерезиденти?


Так. Згідно з пунктом 1.16 статті 1 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28.12.1994 № 334/94-ВР (в редакції Закону України від 22.05.1997 № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі - Закон № 334) нерезиденти є юридичні особи та суб'єкти підприємницької діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо) з місцезнаходженням за межами України, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства іншої держави.
Відповідно до підпункту 2.1.2 пункту 2.1 статті 2 Закону № 334 платниками податку на прибуток з числа нерезидентів є фізичні чи юридичні особи, створені у будь-якій організаційно-правовій формі, які отримують доходи з джерелом їх походження з України, за винятком установ та організацій, що мають дипломатичний статус або імунітет згідно з міжнародними договорами України або законом.
Отже, нерезиденти які отримують доходи з джерелом їх походження з України є платниками податку на прибуток.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно