Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи обкладається податком на прибуток субсидії та поточні трансферти, які надаються з міського бюджету?

Чи обкладається податком на прибуток субсидії та поточні трансферти, які надаються з міського бюджету?


Так. До категорій субсидій та поточних трансфертів належать усі безоплатні державні платежі, що не підлягають поверненню та передбачаються тільки на поточні цілі одержувача бюджетних коштів.
Відповідно до пп.. 4.1.6 п. 4.1 ст.4 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 334) до складу валових доходів включаються суми дотацій та субсидій із фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або бюджетів, отриманих платником податків. При цьому валові доходи слід відображати на дату отримання дотацій та субсидій на рахунок підприємства (пп. 11.3.5 Закону №334). У декларації з податку на прибуток суми дотацій та субсидій одержувачі бюджетних коштів відображають по рядку 01.6 «Інші доходи».

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно