Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включається до складу валових витрат підприємства сума коштів, перерахована на охорону культурної спадщини установам науки, освіти, культури, заповідникам, музеям - заповідникам?

Чи включається до складу валових витрат підприємства сума коштів, перерахована на охорону культурної спадщини установам науки, освіти, культури, заповідникам, музеям - заповідникам?


Відповідно до пп. 5.2.13 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) до складу валових витрат включаються сума коштів або вартість майна добровільно перераховані (передані) для цільового використання з метою охорони культурної спадщини установам науки, освіти, культури, заповідникам, музеям-заповідникам у розмірі, що перевищує два відсотки, але не більше десяти відсотків оподатковуваного прибутку попереднього звітного періоду.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115895 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно