Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включаються до валового доходу суми безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку?

Чи включаються до валового доходу суми безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку?


Включаються. Відповідно до абзацу другого п. 4.1.6 п.4.1 ст.4 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) до валового доходу включаються суми безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному періоді.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно