Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включаються до складу валового доходу доходи, не враховані в попередніх податкових періодах?

Чи включаються до складу валового доходу доходи, не враховані в попередніх податкових періодах?


Так, включаються. Згідно з пп. 4.1.5 п. 4.1 ст. 4 Закону України від 28.12.1994 № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в ред. Закону України від 22.05.1997 №283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) валовий дохід включає доходи, не враховані в обчисленні валового доходу періодів, що передують звітному, та виявлені у звітному періоді.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115722 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно