Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включаються до складу валових витрат інформаційні послуги, надані через мережу Інтернет?

Чи включаються до складу валових витрат інформаційні послуги, надані через мережу Інтернет?


Так, за наявності документів, які підтверджують використання Інтернету у господарській діяльності.
Відповідно до пп.5.2.1 п.5.2 ст.5 Закону України від 28.12.94 №334/94-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» (у редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР зі змінами та доповненнями) до складу валових витрат включаються суми будь-яких витрат, сплачених (нарахованих) протягом звітного періоду у зв’язку з підготовкою, організацією, веденням виробництва, продажем продукції (робіт, послуг) і охороною праці.
При наявності документів, які підтверджують використання Інтернету у господарській діяльності, платник податку має право віднести оплату за такі послуги на валові витрати.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115760 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно