Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Коли виникають податкові зобов'язання з податку на прибуток, якщо роботи виконуються з оплатою за рахунок бюджетних коштів?

Коли виникають податкові зобов'язання з податку на прибуток, якщо роботи виконуються з оплатою за рахунок бюджетних коштів?


Згідно з пп. 11.3.5 п. 11.3 статті 11 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) датою збільшення валового доходу в разі продажу товарів (робіт, послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата надходження таких коштів на поточний рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якому іншому вигляді, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед таким бюджетом.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115887 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно