Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Наше підприємство перерахувало аванс за продукцію, яку отримає у наступному кварталі. Чи включаються до валових витрат сплачені аванси за продукцію, якщо продавець цієї продукції є платником фіксованого податку ?

Наше підприємство перерахувало аванс за продукцію, яку отримає у наступному кварталі. Чи включаються до валових витрат сплачені аванси за продукцію, якщо продавець цієї продукції є платником фіксованого податку ?


Ні. Порядок ведення податкового обліку операцій платника податку визначено ст. 11 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 334).
Відповідно до пп. 11.2.3 Закону №334 датою збільшення валових витрат платника податку при здійсненні ним операцій з резидентами, які сплачують податок на прибуток підприємства у складі єдиного чи фіксованого податку є дата оприбуткування платником податку товарів (а при їх імпорті - також робіт (послуг), супутніх чи допоміжних такому імпорту товарів), а для робіт (послуг), - дата їх фактичного отримання від таких осіб, незалежно від наявності їх оплати (у тому числі часткової або авансової).
Таким чином, датою збільшення валових витрат платника податку на прибуток при здійснення ним операцій з резидентами, які сплачують цей податок у складі фіксованого податку, - є дата отримання платником податку товарів, робіт, послуг.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115721 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно