Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Працівникам підприємства для виробничих цілей видано телефонні картки мобільного зв’язку, придбані в мережі роздрібної торгівлі. Чи можливо віднести вартість карток до валових витрат підприємства?

Працівникам підприємства для виробничих цілей видано телефонні картки мобільного зв’язку, придбані в мережі роздрібної торгівлі. Чи можливо віднести вартість карток до валових витрат підприємства?


Пунктом 5.1 ст. 5 Закону України від 28.12.94 №334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон №334) визначено, що валові витрати виробництва та обігу це є сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), які придбаваються (виготовляються) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.
Відповідно до пп. 5.3.9 п. 5.3 ст.5 Закону №334 встановлено, що не належать до складу валових витрат будь-які витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачена правилами ведення податкового обліку.
Підтвердити використання телефонних карток мобільного зв’язку у господарській діяльності платника податків можна, наприклад, такими документами: - рахунок; розшифровка рахунка за необхідний період часу; угода про надання послуг мобільного зв’язку тощо.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115736 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно