Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • В яких випадках вартість безоплатно отриманих основних фондів не включається до складу валового доходу?

В яких випадках вартість безоплатно отриманих основних фондів не включається до складу валового доходу?


Згідно з пп. 4.2.15 п. 4.2 ст. 4 Закону України від 28.12.1994 № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в ред. Закону України від 22.05.1997 № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) не включається до складу валового доходу вартість основних фондів, безоплатно отриманих платником податку з метою здійснення їх експлуатації у випадках, передбачених законодавством:
якщо такі основні фонди отримані за рішенням органів центральної виконавчої влади;
у разі отримання спеціалізованими експлуатуючими підприємствами об'єктів енергопостачання, газо- і теплозабезпечення, водопостачання, каналізаційних мереж відповідно до рішень місцевих органів виконавчої влади та виконавчих органів рад, прийнятих у межах їх повноважень;
у разі отримання підприємствами комунальної власності об'єктів соціальної інфраструктури, зазначених у підпункті 5.4.9 пункту 5.4 статті 5 цього Закону, що перебували на балансі інших підприємств та утримувалися за їх рахунок.
Основні фонди, що отримуються у випадках, передбачених цим підпунктом, приймаються на баланс за ринковою (оціночною) вартістю і з метою оподаткування не підлягають амортизації.
Порядок безоплатної передачі таких основних фондів встановлюється Кабінетом Міністрів України.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115806 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно