Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • В якому розмірі платник податків має право відносити до складу валових витрат відрахування коштів первинній профспілковій організації на культурно-масову, фізкультурну й оздоровчу роботу?

В якому розмірі платник податків має право відносити до складу валових витрат відрахування коштів первинній профспілковій організації на культурно-масову, фізкультурну й оздоровчу роботу?


В розмірі, що перевищує 2%, але не більше 5% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.
Відповідно до пп. 5.2.2 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 28.12.94 №334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон №334/94-ВР) до валових витрат платника податків включаються, зокрема, суми коштів або вартість товарів (робіт, послуг), добровільно перераховані (передані) протягом звітного року до неприбуткових організацій, визначених у п. 7.11 ст. 7 цього Закону, у розмірі, що перевищує 2%, але не більше 5% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року, за винятком внесків, передбачених пп. 5.6.2 п. 5.6 цієї статті, та внесків, передбачених пп. 5.2.17 цього пункту.
Згідно з пп. 7.11.1 п. 7.11 ст. 7 Закону №334/94-ВР професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, утворені в порядку, визначеному законом, належать до неприбуткових установ і організацій.
Отже, до валових витрат платника податків включаються перераховані протягом звітного періоду первинній профспілковій організації кошти або вартість товарів (робіт, послуг) на культурно-масову, фізкультурну й оздоровчу роботу в розмірі, що перевищує 2%, але не більше 5% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115732 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно